Apvalaus Stalo Klubas

Pasakiška vieta vestuvėms

Esame įsikūrę pačioje Trakų širdyje, ant Galvės ežero kranto priešais salos pilį. Mūsų aplinka, gamta ir istorinis palikimas jūsų sutuoktuves apgaubs išskirtine aura. Švęsdami pas mus su svečiais galėsite paplaukioti laivu po Galvės ežerą, pasivaikščioti jo vaizdingomis pakrantėmis, pasigrožėti ir įsiamžinti Trakų pilies fone ar aplankyti netoliese esantį Užutrakio dvarą.​

Vestuvės pagal Jūsų pagal Jūsų norus ​

Mūsų komplekse galite surengti skirtingo formato ir dydžio vestuves: nuo kamerinių iki didelio pokylio su 100 svečių. Jūsų pasirinkimui – 4 skirtingos salės su savitu stiliumi ir nuotaika. Sprendimas dėl civilinės metrikacijos vietos – dažnas jaunavedžių rūpestis. Vasarą mes siūlome unikalią galimybę susituokti ant Galvės ežero bangų – terasoje ant vandens – Trakų pilies ir nuostabių gamtos vaizdų apsuptyje.

Salės vestuvėms

Šventės meniu įvairiems skoniams​

Mūsų virtuvės šefai pasirūpins skaniu, kokybišku, estetiškai pateiktu maistu, kurį vertina ir mūsų svečiai, ir nepriklausomi gastronomijos ekspertai: „Apvalaus stalo klubas“ yra tarp geriausių Lietuvos restoranų.
Siūlome skirtingus meniu – nuo labiau pažįstamo iki gurmaniško, atspindinčio naujausias gastronomines tendencijas. Renkantis šventės valgiaraštį kviečiame iš anksto paragauti ir įvertinti pasirinktus valgius. Mūsų someljė prie Jūsų išsirinktų patiekalų rekomenduos geriausiai derančius gėrimus.

Nakvynė mūsų viešbutyje

Po nuostabios šventės Jums ir Jūsų svečiams siūlome apsistoti mūsų jaukiame prancūžiško stiliaus viešbutyje. Tegu Trakų pilies magija toliau lydi Jūsų nepakartojamas gyvenimo akimirkas. 

Jaunavedžių rytas

Naują dieną pasitikite su putojančio vyno taure ir pusryčiais Angliškos bibliotekos salėje arba vienoje iš trijų lauko terasų. O gal šiam ryto ritualui pasirinksite elegantišką plaustą ant Galvės ežero vandens.

Atsikvėpkite Marokietiško stiliaus spa erdvėje

Kitam rytui siūlome garinę pirtį, sauną ir sūkurinę vonią bei greta esančią jaukią minkštasuolių zoną, kurioje maloniai praleisite laiką besimėgaujant pirčių malonumais ar tiesiog beisišnekučiuojant.

Susisiekite

Scroll to Top